Indukcijas karsētājs GYS Powerduction 37LG
- Mobils indukcijas karsētājs, kas paredzēts tērauda un alumīnija lokālai karsēšanai.
- Piemērots ierūsējušu detaļu, stingru, līmētu savienojumu atbrīvošanai.
- Līdz 1000 °C iekarsē: M10 skrūvi 1 s laikā, 2 mm skārda loksni 5 s laikā, 10 mm stieni 15 s laikā.
Apraksts
Droši lietot – nav liesmas.
Pa 250 W regulējama jauda.
Karsēšanas dziļums līdz 6 mm.
Aparāta dzesēšana ar speciālu šķidrumu, dzesēšanas šķidruma tvertnes tilpums – 1,5 L.
Specifikācija
| Svars | 15 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 3,7 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 285 x 450 x 250 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Vada garums | 2 m |
| Tips | Indukcijas karsētājs |
| Tvertnes tilpums | 1,5 L |
| Strāvas stiprums | 16A |
| Standarta piederumi | 90° liekts induktors, 2 m induktora kabelis |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |





