Indukcijas karsētājs GYS POWERDUCTION 10R ar piederumu
- Ātra un droša sildīšana bez liesmas.
- Jaudīgs 1200 W indukcijas sildītājs.
- Mobils un ergonomisks dizains.
Apraksts
Uzkarsē M10 skrūvi 1 s laikā, 2 mm loksni 5 s laikā, Ø8 mm metāla stieni 10 s laikā.
Sildītājs ātri uzkarst un ļauj bez piepūles atbrīvot un noņemt pat stipri iesprūdušas mehāniskās detaļas, piemēram, skrūves un uzgriežņus.
Piemērots automobiļu un lauksaimniecības sektorā, kā arī tehniskās apkopes, metāla konstrukciju un atslēdznieku darbos.
Kompakts, viegls un ergonomisks dizains ar pleca siksnu nodrošina ērtu darbu pat strādājot ilgāku laiku.
Universālā barošana ļauj sildītāju izmantot jebkurā darba vietā, pieslēdzot to standarta 230 V elektrotīklam.
Ātra sagatavošana darbam – izvēlieties un uzstādiet induktoru, pieslēdziet un lietojiet.
Specifikācija
| Svars | 4,8 kg (ar induktoru) |
| Jauda | 1200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 210 x 100 x 150 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Vada garums | 2 m |
| Tips | Indukcijas karsētājs |
| Strāvas stiprums | 16A |
| Aizsardzības klase | IP 21 |
| Standarta piederumi | Ø18 mm induktors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt






