Mobils pacēlājs SPIN 3,0 t
Specifikācija
| Svars | 37 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 640 x 342 x 174 mm |
| Celšanas jauda | 3 t |
| Maksimālais celšanas augstums | 495 mm |
| Celšanas augstums | 75–500 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Minimālais celšanas augstums | 80 mm |



