Transmisijas smērvielas izliešanas iekārta RAASM 33024
Specifikācija
| Svars | 13,0 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 28 x 33 x 89 cm |
| Tvertnes tilpums | 24 L |
| Maksimālais darba spiediens | 6-8 bar |
| Šļūtenes garums | 2 m |
| Eļļas viskozitāte | maks.: 130 SAE |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


