Elektronisks akumulatoru lādētājs GYS Batium 15/12
- Ar mikroprocesoru vadāmi Batium sērijas lādētāji garantē uzlādes efektivitāti un drošību.
- Pastāvīgs spriegums – ļoti ātra uzlāde.
- Uzlādē 6–12 V akumulatorus no 35 līdz 225 Ah.
- Piemērots GEL/AGM/VRLA/LIQUIDE akumulatoriem.
Apraksts
- Integrēts mikroprocesors analizē akumulatora stāvokli un regulē uzlādes intensitāti.
- Lādēšanas process nav jāuzmana: lādētājs padod patstāvīgu spriegumu līdz akumulators ir pilnībā uzlādēts.
- Lādētājs var uzlādēt pat stipri izlādējušās akumulatora baterijas no 1V.
- Lādētāja spīlēs neplūst strāva, ja tās nav pieslēgtas akumulatoram.
Specifikācija
| Svars | 5,9 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 225 |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 210x360x140 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Tips | Akumulatoru lādētāji |
| Strāvas stiprums | 22 A |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


