Akumulatora pastiprinātājs (booster) GYS Nomad Power 501
- Ārējais portatīvais akumulators mobilo ierīču uzlādei.
- LED zibspuldze ar 3 darbības režīmiem.
- Piemērots 12 V automašīnu iedarbināšanai.
Apraksts
LCD displejs, kas parāda iekšējā akumulatora uzlādes līmeni.
Ļoti viegls un mazs, tas lieliski iederēsies jūsu transportlīdzekļa mantu nodalījumā vai koferī.
Lēciena vadi aizsargā akumulatoru un transportlīdzekli no īssavienojumiem, pretējas polaritātes, pārmērīgas iedarbināšanas strāvas, dzirkstelēm un temperatūras paaugstināšanās.
Specifikācija
| Svars | 480 g |
| Akumulatora tilpums | 3 Ah |
| Akumulatora materiāls | LiCoO₂ |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 140 x 80 x 30 mm |
| Tips | Akumulatora stiprinātājs (booster) |
| Strāvas stiprums | Sākotnējais - 500 A, maksimālais - 1000 A |
| Standarta piederumi | Komplektā ietilpst palaišanas vadi, USB kabelis, lādētāja kabelis, 12 V automašīnas adapteris un maciņš. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt




