Akumulatora leņķa slīpmašīna FLEX LBE 125 18,0-EC/5,0 Set Limited Edition
- Korpuss izgatavots no RED BEAST automašīnas motora bloka (83 kg).
- Motors bez oglītēm ar regulējamiem apgriezieniem.
- Elektroniska vadības sistēma (EMS).
Apraksts
DĀVANA – leņķa slīpmašīnas rotaļlieta FLEX Nano Blocks.
Elektroniska bremze aptur disku 3 s laikā.
Lēnais starts, aizsardzība pret pārslodzi un pret nejaušu ieslēgšanos.
Automātiska instrumenta izslēgšana, ja iestrēdzis disks.
Ergonomisks, ērta forma nodrošina vieglu darbu.
Specifikācija
| Svars | 1,85 kg |
| Apgriezienu skaits | 3500/ 4500/ 6500/ 9000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 383 x 75 x 120 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs, USB atslēga, koferis L-BOXX |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt











