Dīzeļa elektrības ģenerators KOHLER J110K II 88kW
Specifikācija
| Svars | 1097 kg |
| Apgriezienu skaits | 1500 apgr./min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 88000 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1950 x 1084 x 1330 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 / 400 V 50 Hz |
| Degvielas tvertnes tilpums | 190 l |
| Degvielas veids | Dīzelis |
| Motora tips | JOHN DEERE 4045 HF 120 |
| Tips | Trīsfāžu elektrības ģeneratori |
| Cilindru skaits | 4 |
| Grupa | INDUSTRIAL |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


