Bezvadu urbjmašīna MILWAUKEE m18 BPD-202C
- Efektīvs, 198 mm garš īpaši kompakts urbis, kas ir ideāli piemērots darbam šaurās vietās.
- Iebūvēts akumulatora uzlādes indikators un LED apgaismojums.
- Jaudīgais Milwaukee® dzinējs nodrošina maksimālu jaudu un var lepoties ar ļoti labu jaudas un svara attiecību.
Apraksts
Metāla pārnesumkārba nodrošina maksimālu veiktspēju un izturību.
13 mm metāla satvērējs ātrai urbju nomaiņai un fiksēšanai.
18 griezes momenta regulēšanas līmeņi un papildu urbšanas jauda maksimālai elastībai.
3 līmeņu režīmi, ļauj lietotājam ātri un viegli pārslēgties starp rotācijas, spirālveida un trieciena režīmiem.
Atsevišķa akumulatora elementa novērošana optimizē instrumenta darbības laiku un nodrošina ilglaicīgu izturību.
REDLINK™ pārslodzes aizsardzības elektronika instrumentā un akumulatorā nodrošina vislabāko sistēmas izturību visā klasē.
REDLITHIUM™ akumulators ir aprīkots ar uzlabotu dizainu, elektroniku un nevainojamu darbību, ļaujot jums strādāt ilgāk un paveikt vairāk darba
Elastīga akumulatoru sistēma: darbojas ar visiem Milwaukee® m18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–450 / 0–1800 apgriezieni minūtē |
| Trokšņa līmenis | 95,7 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Maks. griezes moments | 50 Nm |
| Patrona | 13 mm |
| Tips | Trieciena urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x M18 B2 akumulatori, lādētājs, kofera somiņa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions






