Digitālais griezes momenta mērīšanas stends STAHLWILLE SmartCheck 400
- Aptuveni 1 % griezes momenta mērīšanas precizitāte.
- Trīs darbības režīmi: momentānā vērtība, pirmā iedarbības vērtība, vislielākā vērtība.
- Mērvienības: Nm, ft.lb, in.lb.
- Iespējams izmantot vertikālā un horizontālā pozīcijā.
- Darbojas ar baterijām vai no 220 V.
- Automātiska aizsardzība pret pārslodzi.
- Viegli un ērti lietot.
- Izturīgā plastmasas koferī.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 3/4" |
| Svars | 5690 g |
| Min. mērījumu intervāls | 40 Nm |
| Maks. mērījumu intervāls | 400 Nm |
| Garums | 167 mm |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 124 mm |
| Tips | Patikros stendas |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt






