Optiskais nivelieris BOSCH GOL 32 D
- Lieliski der darbam ārā.
- Gaišs objektīvs nodrošina skaidru attēlu.
- Izturīgs korpuss aizsargāts no putekļiem un ūdens.
Apraksts
Atbilst standartam IP54.
Kompensatora fiksators – droša transportēšana.
Mērīšanu iespējams veikt 360° leņķī.
Uzglabāšanas temperatūra: no -20 °C līdz +70 °C.
Nivelieri iespējams stiprināt uz trijkāja, kura vītne ir 5/8".
Specifikācija
| Svars | ~1,5 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 213 x 134 x 143 mm |
| Tips | Optiskais |
| Darba temperatūra | no -10 līdz +50° |
| Precizitāte | ± 1 mm / 30 m |
| Palielināšana | 32 reizes |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Distance | 120 m |
| Standarta piederumi | Regulēšanas tapa, seškantes atslēga, koferis, lēcas aizsargs, svārsteklis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.






