Lāzera nivelieris BOSCH GLL 2-10 Professional
- Īsa attāluma līdzināšanas darbiem.
- Horizontāla un vertikāla līnija.
- Izturīgs pret ūdeni un putekļiem – IP54.
Apraksts
Darbības diapazons ir līdz 10 m, bet mazāk nekā 4 s laikā tas nonivelējas līdz ± 4°.
Specifikācija
| Svars | 0,49 kg |
| Lāzera klase | II |
| Lāzera viļņa garums | 630–650 nm |
| Mērīšanas precizitāte normālā stāvoklī | ± 0,3 mm/m |
| Tips | Līniju |
| Darba temperatūra | no -10° līdz +50 °C |
| Aizsardzības klase | IP54 |
| Bateriju tips | 3 x AA 1,5V |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ±4° |
| Distance | 10 m* (* – pie ideāliem mērīšanas apstākļiem) |
| Standarta piederumi | 3xAA baterijas, ieliktnis |
| Lāzera krāsa | Sarkana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.




