Lāzera niveliera komplekts ar uztvērēju FLEX ALC 3/360-G/R 10,8
- Nivelieris ideāli der iekšdarbiem, flīžu licējiem, galdniekiem, elektriķiem u. c.
- 1 horizontāla, 2 vertikālas 360° līnijas.
- Komplektācijā: lāzera mērķa plāksnīte, brilles, lāzera stara elektroniskais uztvērējs FLEX RC-ALC 3/360, akumulators FLEX AP 10,8/2,5 Ah, lādētājs FLEX CA 10,8V, koferis FLEX TK-L 136.
Apraksts
Zaļas, skaidri redzamas līnijas.
Automātiskās izlīdzināšanās funkcija.
Lāzera līnijas redzamas 90° leņķī, viena ieslēdzama papildu horizontāla 360° līnija.
Regulējams spilgtums – 3 līmeņi.
Brīdinājuma signāls, kad tiek pārsniegts nonivelēšanās intervāls.
Putekļdrošs un šļakatdrošs.
1/4” un 5/8” stiprinājums uz statīva.
Specifikācija
| Svars | 0,8 kg |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 152 x 88 x 130 mm |
| Lāzera klase | II |
| Darbības laiks | 6,5 / 12 st. |
| Tips | Lāzera nivelieris |
| Darba temperatūra | no -10 °C līdz +40 °C |
| Aizsardzības klase | IP54 |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ±4° |
| Distance | 100 m, ar uztvērēju – 120 m |
| Standarta piederumi | Lāzera mērķa plāksnīte, lāzera stara elektroniskais uztvērējs, brilles, 2,5 Ah akumulators, lādētājs, koferis |
| Lāzera krāsa | Zaļa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |


