Krustlīniju lāzera nivelieris STABILA LAX 600
- Daudzlīniju lāzers ar sarkanām 3 x 360° lāzera līnijām.
- Divas vertikālas līnijas taisnā leņķī nodrošina precīzu maketēšanu.
- Mēra attālumu līdz 30 m.
Apraksts
Spilgtas, smalkas lāzera līnijas.
IP 65 standarts nodrošina izturību pret ūdeni un putekļiem.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Lāzera klase | II |
| Lāzera viļņa garums | 635 nm |
| Darbības laiks | 28 st. |
| Mērīšanas precizitāte normālā stāvoklī | ±0,3 mm/m |
| Tips | Līniju |
| Aizsardzības klase | IP 65 |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | Ap ± 5° |
| Distance | 30 m |
| Standarta piederumi | 12 V 2,0 Ah CAS akumulators, lādētājs, universāls turētājs SUB 10, sienas turētājs SWB 10, mērķa plāksnīte, pārnēsājams ieliktnis |
| Lāzera krāsa | Sarkana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt




