Akumulatora kniedētājs MILWAUKEE M12 BPRT-0
- Piemērots visām alumīnija, tērauda, nerūsējošā tērauda un vara kniedēm diametrā līdz 4,8 mm.
- LED darba vietas apgaismojums.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ar vienu 2,0 Ah akumulatora uzlādi iespējams sakniedēt līdz 325 x 4,8 mm kniedēm.
REDLITHIUM-ION™ akumulatora konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
Ergonomisks dizains.
Integrēts āķis pakāršanai pie jostas.
Viegla tīrīšana, neizmantojot papildu instrumentus.
Specifikācija
| Svars | 1,88 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 230 x 66 x 273 mm |
| Jauda | 9000 N |
| Tips | Akumulatora kniedētājs |
| Standarta piederumi | Uzgaļi kniedēm: 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








