Pneimatiskā leņķa slīpmašīna NITTO MYG-70180mm
- Viegs korpuss un ātra efektīva slīpēšana.
- Kompakts dizains nodrošina lielisku pieejamību grūti aizsniedzamās vietās.
- Ērts, mazāka diametra rokturis labākai instrumenta vadībai.
Apraksts
Sānu rokturi iespējams montēt instrumenta labajā vai kreisajā pusē.
Specifikācija
| Svars | 2,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 7600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 8,2 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 103 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 1,1 kW |
| Diska diametrs | 180 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Gaisa patēriņš | 0,7 m³/min (bez slodzes)/ 0,95 m³/min (ar slodzi) |
| Standarta piederumi | Sānu rokturis, 6 un 10 mm seškantes atslēgas, bukse, diska aizsargs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |



