Zobenzāģis BOSCH GSA 1100 E
- Uzticams, viegls un jaudīgs.
- Regulējams ātrums.
- Integrēta LED lampiņa nodrošina labu redzamību darba laikā.
Apraksts
Piemērots koksnes, metāla, plastmasas, koksnes kompozīta un izolācijas materiālu griešanai.
1100 W motors nodrošina jaudīgu darbību, veicot dažādus darbus.
Instrumentu iespējams pakārt.
Asmeņi viegli maināmi, neizmantojot papildu instrumentus.
Specifikācija
| Svars | 3,6 kg |
| Vibrācijas līmenis | 19,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Jauda | 1,1 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 497 x 95 x 160 mm |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 230 mm |
| Gājiena garums | 28 mm |
| Triecieni minūtē | 0–2700 kust./min |
| Tips | Zobenzāģis |
| Elektrības spriegums | 230 V |
| Standarta piederumi | Koferis, 2 x asmeņi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Griešanas dziļums metālā | 20 mm |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.







