Rokas iegremdējamais ripzāģis MAKITA HS7611
- Kluss darbs, zems vibrācijas līmenis – ērti strādāt.
- Gultņu konstrukcija nodrošina instrumenta izturību.
- Neslīdošs atsitiena nazis iegriezuma paplatināšanai.
- Kompakta forma nodrošina ērtu instrumenta kontroli un darba drošību.
Specifikācija
| Svars | 3,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 5500 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 95 dB(A) |
| Jauda | 1600 W |
| Diska diametrs | 190 mm |
| Vārpsta | 30 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 65 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 45 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Zāģēšana leņķī | 0–45° |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



