Skrūvgriezis MAKITA FS2300
Viegls un stingrs reduktora korpuss, kas izgatavots no alumīnija. Kluss sinhronizēts sajūgs klusam darbam. Viegli noņemams dziļuma ierobežotājs. Reverss. Ātruma mainīšanas slēdzis. Mīksts rokturis. Metāla āķis pakāršanai pie jostas. LED gaismas diode.
Specifikācija
| Svars | 1,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–2500 apgr./min |
| Jauda | 570 W |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 5 mm |
| Pašurbjošas skrūves skrūvēšanas diametrs | 6 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



