Akumulatora ēvele MAKITA DKP181Z
- Lielas jaudas motors ļauj maksimāli griezt 3 mm dziļumā.
- Automātiska bezvadu putekļu nosūkšanas sistēma (AWS).
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Elektroniska bremze.
Automātiska griezes momenta regulēšana.
Speciāla kājiņa aizsargā sagatavi no atlaišanas.
Specifikācija
| Svars | 3 kg |
| Apgriezienu skaits | 12000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Skaidas biezums | 3 mm |
| Ēvelēšanas platums | 82 mm |
| Tips | Akumulatora ēvele |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



