Akumulatora ripzāģis 165x20 MAKITA DHS630Z
Ļoti viegls un kompakts. Divkāršas aizsardzības slēdzis. No zāģēšanas līnijas tiek nopūsti putekļi. Akumulatora aizsardzības sistēma paildzina akumulatora izmantošanas laiku. Bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
- Alumīnija zāģēšanas pamatne.
- Darba gaismas diode.
- Ergonomisks ar gumiju pārklāts rokturis.
- Instruments darbojas ar viesiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah
- Komplektācijā nav iekļauts lādētājs un akumulators.
Specifikācija
| Svars | 3,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 3100 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 346 x 220 x 247 mm |
| Diska diametrs | 165 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 66 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 46 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Zāģēšanas leņķis | 45 ° |
| Standarta piederumi | Sānu atdura, zāģripa 165x20x1,5 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



