Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis HITACHI DS14DBL-RJ
10,0 Ah enerģijas — divi akumulatori, katrs pa 5,0 Ah. Motors bez oglītēm — 30 % produktīvāks nekā vecie modeļi, ilgāks motora kalpošanas laiks. Metāla ātras fiksācijas patrona ar automātisku ass bloķēšanu. LED apgaismojums.
Apraksts
22 pozīciju sajūgs ļauj vieglāk kontrolēt griezes momentu.
4 tukšgaitas apgriezienu regulēšanas pozīcijas.
Plāns un mīksts rokturis ļauj stingrāk un ērtāk turēt instrumentu.
Specifikācija
| Svars | 1,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-400/0-1700 apgr./min |
| Garums | 206 mm |
| Akumulatora spriegums | 14,4 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 50 mm |
| Maks. griezes moments | 67 Nm |
| Regulējams griezes moments | 22 pozīcijas |
| Elektroniska apgriezienu skaita regulācija | Ir |
| Reversa funkcija | Ir |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 8x75 mm |
| Pašurbjošas skrūves skrūvēšanas diametrs | 6 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Lādētājs, 2 akumulatori x 5,0 Ah, sānu rokturis, skrūvēšanas uzgalis, koferis. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt


