Akumulatora skrūvgriezis ar automātisko skrūvju padevi MAKITA DFR551Z
- Ergonomiska forma ļauj stingrāk satvert instrumentu un vieglāk to vadīt.
- Precīza dziļuma regulēšana, vadotne nodrošina precīzu rezultātu.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Lieliski der skārda rāmju stiprināšanai.
„Push Drive” tehnoloģija – DFR551 motors griežas pilnā ātrumā tikai tad, kad skrūve tiek piespiesta plaknei.
Motors bez oglītēm.
Instrumenta sajūgs ir izgatavots no izturīgiem materiāliem, tāpēc instruments darbojas efektīvāk un klusāk.
Kompakts un viegls dizains.
Pielāgots ātrai skrūvju skrūvēšanai ar stingru skrūves padevi.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 0-6000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 4 mm |
| Skrūves garums | 25-55 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.












