Akumulatora skrūvgriezis MAKITA DFS251Z
Klusas darbības sajūgs, izturīgāka konstrukcija. Ērts slēdzis. Motors bez oglītēm. Instruments tiek pārdots bez lādētāja un akumulatora.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–2500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | <2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 72 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 237 x 79 x 259 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




