Akumulatora skrūvgriezis MAKITA DFR550RTJX
Kompakts un ērts instruments 25–55 mm skrūvju skrūvēšanai. Klusas darbības sajūgs, izturīgāka konstrukcija. Pretsasvēršanās sistēma novērš skrūvju sašķiebšanos.
Specifikācija
| Svars | 2,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 4000 apgr./min |
| Garums | 424 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 78 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 4 mm |
| Skrūves garums | 25-55 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 5,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1850B, greitasis įkroviklis DC18RC, Makpac lagaminas Nr.3 |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



