Akumulatora instrumentu komplekts MILWAUKEE M12 FPP2AX-423P
Komplektācija: akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis M12 FDD-0, akumulatora daudzfunkcionāls instruments M12 FMT-0, 2 x 4,0 Ah akumulatori, 1 x 2,0 Ah akumulators, lādētājs, koferis.
Apraksts
Akumulatora urbjmašīna-skrūvgriezis MILWAUKEE M12 FDD-0
- Motors bez oglītēm.
- Akumulatora enerģijas mērītājs rāda atlikušo akumulatora uzlādes līmeni.
- Spilgtākais LED darbavietas apgaismojums.
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Apgriezienu skaits | 0–450/1700 apgr./min |
| Svars | 1,5 kg (ar akumulatoru) |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 35 mm |
| Maks. griezes moments | 44 Nm |
| Patrona | 13 mm |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
Akumulatora daudzfunkcionāls instruments MILWAUKEE M12 FMT-0
- Īpaši zems vibrācijas līmenis – 4,56 m/s².
- Motors bez oglītēm.
- Īpašo spilgti spīdošs diožu darba vietas lukturītis.
| Akumulatora materiāls | Li-Ion |
| Apgriezienu skaits | 10000–20000 apgr./min |
| Svars | 1,2 kg |
| Svārsta kustība | 1,8° pa kreisi / pa labi |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah / 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Multifunkcionālie instrumenti / Komplekti |
| Standarta piederumi | 2 x 4,0 Ah akumulatori, 1 x 2,0 Ah akumulators, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions


