Akumulatora prožektors LENA LIGHTING Drago LED
- Integrēts stiprs magnēts.
- Izvelkams pagriežams āķis.
- ±180° regulējams rokturis.
Specifikācija
| Svars | 0,175 kg |
| Akumulatora spriegums | 3,7 V |
| Akumulatora tilpums | 2200 mA |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 240 min. |
| Jauda | 2 W |
| Darbības laiks | 240 min. |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | III |
| Gaismas daudzums | 100-220 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |



