Akumulatora profilu griešanas šķēres TRUMPF TrueTool PN200 PN201
- Piemērotas visu skārda profilu griešanai.
- Garantēts ātrs darbs un augsta griešanas kvalitāte.
- Uzgaļi ir viegli maināmi un var tikt apgriezti 360° leņķī.
Apraksts
PN200 uzgalis ļauj griezt līdz 85 mm dziļus profilus.
PN201 uzgalis ļauj griezt līdz 160 mm dziļus profilus.
Ergonomiskais dizains mazāk nogurdina rokas darba laikā.
| Maksimālais biezums (melnais metāls 400 N/mm²) | 2,0 mm |
| Maksimālais biezums (nerūsējošais tērauds 600 N/mm²) | 1,5 mm |
| Maksimālais biezums (nerūsējošais tērauds 800 N/mm²) | 1,0 mm |
| Maksimālais biezums (alumīnijs 800 N/mm²) | 3,0 mm |
| Minimālais rādiuss | 50 mm |
| Sākuma atveres diametrs | 24 mm |
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Darba ātrums | maks. 1,9 m/min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Standarta piederumi | 2 x 4,0 Ah akumulatori, lādētājs, plastmasas koferis, uzgalis PN200 (īss), uzgalis PN201 (garš) |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt










