Akumulatora adatas skārda šķēres MILWAUKEE M12 FNB16-402X
- 5 dažādas ātruma izvēles.
- Griešanas galva pagriežama 360° (pašfiksējas ik 90°).
- Savākšanas maiss, kas paredzēts skaidu savākšanai un tīras darba vides nodrošināšanai.
Apraksts
Maksimāla vadība, 5 dažādas ātruma izvēles lieliski piemērotas darbam ar nerūsējošo tēraudu un alumīniju.
Automātiskās palaišanas kontroles funkcija – instruments sāk darboties lēni un tikai tad sasniedz pilnu ātrumu.
LED lampiņa palīdz veikt darbus vājā apgaismojumā.
Bez instrumentiem maināma matrica, adata, matricas turētājs.
Integrēts jostas āķis.
Der visi MILWAUKEE 12 V akumulatori.
Specifikācija
| Svars | 1,6 kg (ar akumulatoru) |
| Vibrācijas līmenis | 6,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 99,6 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Griežamās loksnes biezums alumīnijā 250 N/mm² | 2,1 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 400 N/mm² | 1,6 mm |
| Griežamās loksnes biezums metālā 600 N/mm² | 1,2 mm |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Griežamās loksnes biezums metālā 800 N/mm² | 0,7 mm |
| Triecieni minūtē | 1400–2200 kust./min |
| Tips | Skārda šķēres |
| Standarta piederumi | Matrica, adata, matricas turētājs, skaidu savākšanas maiss, koferis, 2 x 4,0 Ah akumulatori, lādētājs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
| Griešanas platums | 5 mm |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








