Dzīvžoga šķēru piederums EGO Power+ PTX5100, 51cm
- Paredzēts darbam kopā ar Ego Power+ teleskopisko kātu PPX1000.
- 51 cm gari, ar lāzeru izgriezti, ar dimanta pārklājumu pārklāti abpusēji asmeņi.
- Tiek pārdots bez teleskopiskā kāta.
Apraksts
Paredzēts zaru diametrā līdz 26 mm griešanai.
Jaudīgs motors bez oglītēm.
6 šķēru griešanas leņķa pozīcijas un 90° sānu pagriešana.
EGO Power+ akumulatoru un lādētāju izvēles gids
| Akumulators | 2,5 Ah | 4,0 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah |
| Vienas uzlādes darbības laiks | 65 min | 95 min | 120 min | 210 min | 260 min |
| Uzlādes laiks ar CH5500E lādētāju | 30 min | 30 min | 40 min | 60 min | 70 min |
| Uzlādes laiks ar CH2100E lādētāju | 50 min | 80 min | 100 min | 145 min | 190 min |
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg |
| Apgriezienu skaits | 3000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,3–1,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 83–94 dB(A) |
| Asmens garums | 51 cm |
| Tips | Piederumi |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.




