Akumulatora trimmeris MAKITA DUR190UZX3
- 3 ātrumi un automātiska apgriezienu regulēšanas sistēma.
- Elektroniskā bremze drošībai.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Reversa gājiens.
Speciāls asmeņu aizsargs, kas paredzēts darbam ar metāla disku.
Ļoti kluss darbs, tāpēc piemērots izmantošanai dzīvojamajos rajonos.
Ergonomisks velosipēda tipa rokturis ērtam darbam.
Specifikācija
| Svars | 3,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 3500–6000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1836x348x236 mm |
| Roktrura tips | U formas |
| Vārpsta | M10x1,25 LH |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Auklas diametrs | 2,0 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



