Zāliena robots HUSQVARNA Automower 305E Nera Epos
- Lieliski piemērots zālājiem līdz 900 m².
- EPOS™ satelīta tehnoloģija garantē centimetru līmeņa precizitāti un ļauj izveidot virtuālu kontūru.
- Īpašais aizmugurējais disks EdgeCut samazina nepieciešamību apgriezt zāliena malas, ietaupot laiku un pūles.
Apraksts
Pēc izvēles griešana - svītrās, šaha vai trīsstūrveida rakstā.
Ar sistemātisku pļaušanu robotizētais zāles pļāvējs pārvietojas paralēlās līnijās un izveido skaidru pļaušanas rakstu.
Paklājam līdzīgam zālienam varat izvēlēties neregulāro pļaušanas režīmu.
Izmantojot Automower® Zone Control, varat viegli izveidot darba zonas un pagaidu bezdarba zonas ar dažādiem iestatījumiem, iestatīt atšķirīgus pļaušanas modeļus, grafikus un pļaušanas augstumus katrai zonai vai neļaut robotizētajam zāles pļāvējam pļaut noteiktās zonās.
Ērtā Husqvarna Automower® Connect lietotne ļauj vadīt un uzraudzīt robotizēto zāles pļāvēju, mainīt iestatījumus un viegli atrast informāciju un padomus, kas atvieglos zāliena kopšanu.
Savietojams ar Amazon Alexa, Google Home un IFTTT ērtai balss vadībai un statusa atjauninājumiem.
Robotizētais zāles pļāvējs atbalsta gan virtuālos, gan fiziskos robežvadus.
Vietās, kur virtuālās instalācijas satelīta pārklājums ir ierobežots, perimetra vads darbojas kā papildu funkcija, lai nodrošinātu optimālu un nepārtrauktu darbību.
Elektriskā augstuma regulēšana, izmantojot lietotni vai robota galveno izvēlni.
Iespēja definēt sekundāro zonu, ja zālienā ir divas zonas, kuras nesavieno zāliena robota eja.
Zāliena robots automātiski uztver šaurus koridorus un atrod ceļu pat cauri šaurākajiem no tiem.
Izmantojot GPS navigāciju, robotizētais zāles pļāvējs attiecīgi pielāgo pļaušanas rakstu, lai nodrošinātu izcilus pļaušanas rezultātus.
Darba laiks tiek pielāgots zāliena augšanas ātrumam - kad zāle aug ātrāk, zāliena robots pļauj ilgāk, kad laiks ir saulains vai sauss, vai sezona tuvojas beigām, robots pļauj īsāk.
Automower® Access nodrošina vienmērīgu lietotāja mijiedarbību ar augstas izšķirtspējas krāsu displeju, vadības ritenīti un statusa indikatoriem, kā arī zāles pļāvēja intuitīvu vadību.
Lai efektīvi nopļautu garu zāli, var aktivizēt punktveida un spirālveida pļaušanas režīmus.
Zāles robota ārpusi un apakšu var viegli nomazgāt ar dārza šļūteni, un noņemamais augšējais vāks un korpuss atvieglo tīrīšanas procesu.
Ja zāliena robots pārvietojas ārpus noteiktās zonas, lietotnē tiek saņemts paziņojums, tādējādi samazinot zādzības risku.
Automower® Connect atvieglo programmatūras atjaunināšanu, lai izmantotu jaunās funkcijas un atjauninājumus.
Iespēja izveidot vairākus profilus ar individuāliem iestatījumiem, lai atvieglotu zāliena robota lietošanu vairākās vietās.
Izvēloties robotizēto zāles pļāvēju, vissvarīgākie faktori, kas jāņem vērā, ir trīs: zāliena izmērs , darba stundas un reljefa sarežģītība .
Specifikācija
| Svars | 12,6 kg |
| Trokšņa līmenis | 60 db(A) |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 40 min |
| Darbības laiks | 50 min. |
| Pļaušanas platība | 900 m² |
| Griešanas augstums | 20–55 mm |
| Tips | Bezvadu instalācija / Instalācija ar vadiem |
| Griešanas platums | 22 cm |
| Aizsardzības klase | IPX5 |
| Standarta piederumi | Uzlādes stacija, 6 x papildu asmeņi, barošanas bloks, 10 m zemsprieguma kabelis, EPOS komunikācijas modulis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Navigācija | Robežvadu / nRTK |
| Pilnpiedziņas funkcija | Nē |
| Slīpums | 30% |
| Viedā kamera | Jā |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt









