Bezvadu zāliena robots EGO Power+ AURA-R2 RMR6000 ar piederumiem
- Zālieniem līdz 6000m²
- Pārvar pat 50 % (26,6°) no nogāzēm.
- Piederumi: akumulatora trimmeris ST1301E-S; RTK antena ARA2000; uzlādes stacija.
Apraksts
Viedā GPS navigācija ar aizsardzību pret zādzībām
Uzlabotā sensoru tehnoloģija izvairās no šķēršļiem ceļā, sākot no mēbelēm līdz dzīvniekiem.
"PATH IQ"™ kartes pielāgojas reāllaikā, efektīvi nodrošinot precīzus rezultātus bez nevajadzīgām liekām braukšanas reizēm.
Tas sistemātiski darbojas joslās, lai pļautu efektīvāk, maksimāli palielinātu platības pārklājumu un atstātu katru zālienu nevainojamu.
Viegli pārvar nogāzes, ieplakas un sarežģītus stūrus, tāpēc katra zāles zona saņem nepieciešamo aprūpi.
IP66 aizsardzības klase
Lietotne ļauj izvēlēties griešanas augstumu no 20 līdz 90 mm.
Lietus sensors rūpējas, lai zāliena robots lietus laikā automātiski pārtrauktu darbu, pasargājot zālienu no bojājumiem.
Robots var strādāt tumsā, lai no rīta būtu nopļauts zāliens.
3 rotējoši naži.
Dažādi griešanas režīmi: precīzs griešanas režīms nevainojamām detaļām un standarta griešanas režīms ātrākai griešanai.
Vadība, izmantojot viedtālruņa lietotni "EGO Connect".
Specifikācija
| Svars | 15,5 kg |
| Akumulatora tilpums | 10,0 Ah |
| Darbības laiks | Līdz 240 minūtēm ar vienu uzlādi. |
| Pļaušanas platība | 6000 m² |
| Griešanas augstums | 20-90 mm |
| Tips | Bezvadu instalācija |
| Griešanas platums | 24 cm |
| Aizsardzības klase | IP 66 |
| Standarta piederumi | Uzlādes stacija, antena, zāles pļāvējs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 mēneši zāliena robotam, 24 mēneši akumulatoram |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 mēneši zāliena robotam, 24 mēneši akumulatoram |
| Navigācija | RTK |
| Pilnpiedziņas funkcija | Nē |
| Slīpums | 50% |
| Viedā kamera | Jā |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.









