Atzarošanas ķēdes zāģis MILWAUKEE M12 FHS-602X
- Piemērots līdz 75 mm biezas cietas koksnes zāģēšanai.
- Kompakts dizains un ērta vadība.
- Ērta un viegla ķēdes regulēšana.
Apraksts
Redzams eļļas līmenis.
Automātiska eļļas kanniņa nodrošina vieglu un pareizu ķēdes eļļošanu.
Regulējams ātrums ar pogas piespiešanu.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem. Veic līdz 120 zāģējumiem ar vienu 4,0 Ah akumulatoru.
Integrētas trīs MILWAUKEE® tehnoloģijas: motors bez oglītēm POWERSTATE™, akumulators REDLITHIUM™, viedā sistēma REDLINK PLUS™. Šie jauninājumi sniedz nepārspējamu jaudu, ilgu darbības laiku un izturību darba vietā.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 6,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Lentes ātrums | 5 m/s |
| Lentes garums | 150 mm |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Standarta piederumi | 2x6,0 Ah akumulatori, lādētājs, sliede, ķēde, atslēga, asmeņu aizsargs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








