Akumulatora ķēdes zāģis EGO Power+ CS1610E, 40cm
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Automātiska eļļošanas sistēma
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ergonomisks dizains.
40 cm ķēdes sliede ļauj zāģēt līdz 40 cm izmēra zarus un baļķus.
Iespējams izmantot ar visiem EGO 56 V ARC litija akumulatoriem.
EGO Power+ akumulatoru izvēles gids
| Akumulators | 2,5 Ah | 4,0 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah | 12,0 Ah |
| Vienas uzlādes darbības laiks | 130 zāģējumi* | 220 zāģējumi* | 300 zāģējumi* | 450 zāģējumi* | 600 zāģējumi* | 720 zāģējumi* |
*aprēķināts, zāģējot 10x10 cm bieza koka sagatavi
Specifikācija
| Svars | 3,5 kg bez darba aprīkojuma |
| Vibrācijas līmenis | 3,4/2,8 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 91/102 dB(A) |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Lentes ātrums | 20 m/s |
| Lentes garums | 40 cm/16" |
| Ķēdes veids | AC1600 (90PX - 3/8" x 1,1 mm) |
| Tips | Akumulatora zāģis |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Ķēdes ieeļļošanas eļļa tvertnes tilpums | 150 ml |
| Ķēdes biezums | 1,1 mm |
| Ķēdes solis | 3/8" |
| Standarta piederumi | Pjovimo juosta AG1600 40cm (16") 3/8" 1,1mm, grandinė AC1600 16'' 3/8" 1,1mm |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.


