Elektriskais pacēlājs ar āķi YALE CPV 10-8
- Izturīgas konstrukcijas pacēlājs, kas paredzēts profesionālai lietošanai.
- Integrēta aizsardzība pret pārslodzi nodrošina drošu darbu.
- Celtspēja – 1000 kg.
Apraksts
Ar aizsardzību pret nejaušu pavirzīšanos.
Izturīgs motora korpuss.
Automātiska bremze, pazūdot elektrībai.
Motora aizsardzības klase – IP 55.
| Celšanas ātrums | 8 m/min |
| Pacēlāja motora jauda | 1,5 kW |
| Vadības pults aizsardzības klase | IP65 |
| Pārnesuma tips saskaņā ar FEM/ISO | 1 Am/M4 |
| Motora spriegums/frekvence | 400 V/50 Hz |
| Ķēdes zaru skaits | 1 |
| Vadība | 42 V |
Specifikācija
| Svars | 59 kg |
| Celšanas jauda | 1000 kg |
| Celšanas augstums | 5 m |




