Mobils sūknis dīzeļdegvielai PIUSI 3000/24V
Jaudīgs un uzticams sūknis, kas pats uzpildās. Ar kabeļiem, slēdzi, cauruli un alumīnija pistoli.
Specifikācija
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Darbības laiks | 30 min (nepārtrauktu ciklu) |
| Spriegums/frekvence | 24 V |
| Sūknēšanas augstums | līdz 2 m |
| Debits | līdz 50 l/min |
| Šļūtenes garums | 4 m |
| Caurules diametrs | 3/4" |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


