Gaisa virzuļkompresors FIAC AB 100-360
- Stacionārs gaisa virzuļkompresors ar siksnas pārnesumu.
- Divi čuguna cilindri.
- Speciāla korpusa konstrukcija – nav iespējama eļļas notecēšana.
- Ar spiediena manometru.
- Ar sintētisko eļļu ieeļļotas kustīgās daļas.
- Zemāks vibrācijas un trokšņa līmenis.
- Pārklāts ar epoksīda pulverkrāsu.
- Spiediena regulācijas poga.
Specifikācija
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 2200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1100x400x830 mm |
| Maksimālais gaisa spiediens | 10 bar |
| Spriegums/frekvence | 400 V/ 50 Hz |
| Ražīgums | 350 l/min |
| Tvertne | 100 l |
| Tips | Trīsfāžu |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt


