Putekļu sūcējs (slapjās sūkšanas) PORTOTECNICA PLUS 1 32 W 1 S
Pret triecieniem, ķīmiskiem līdzekļiem izturīgs nerūsējošā tērauda konteiners un motora galva. Pielāgots paklāju sūkšanai – ar visiem tam vajadzīgajiem piederumiem. Motors ar divkāršu izolāciju, atsevišķu ventilāciju. Divu membrānu sūknis.
Apraksts
Specifikācija
| Svars | 10,5 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 1200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 52 x 43 x 80 cm |
| Vakuums | 247 mbar |
| Gaisa debits | 3500 l/min |
| Konteinera tilpums | 32 l |
| Kabeļa garums | 8,5 m |
| Elektrības spriegums | 230V/50 Hz |
| Nosūkšanas caurules diametrs | Ø 36 mm |
| Standarta piederumi | Lokana sūkšanas šļūtene 36mmx2m, pagarināšanas caurules (2 gab.), uzgalis grīdām, 8 m barošanas kabelis |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


