Augstspiediena mazgāšanas iekārta R+M MTP HXM 15.15
Jaudīga augstspiediena mazgāšanas iekārta ar spiediena kontroles vārstu, atliktās atvienošanas sistēmu (BY PASS), integrētu spiediena manometru un keramiskiem virzuļiem.
Specifikācija
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 4 kW |
| Spriegums/frekvence | 400 V |
| Ražīgums | 15 l/min |
| Virzuļi | keramiskie |
| Darba spiediens | 150 bar |
| Tips | Elektriskās mazgāšanas iekārtas |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


