Atskabargu noņemšanas instruments TRUMPF TruTool TKF 1500
- Paredzēts ātrai un efektīvai atskabargu noņemšanai pirms metināšanas.
- Viegli regulējams un sagatavojams darbam.
- Darba laikā instruments nerada dzirksteles un putekļus.
Apraksts
| Maksimālais slīpgriezuma garums (melnais metāls 400 N/mm²) | 15,0 mm |
| Maksimālais slīpgriezuma augstums (melnais metāls 400 N/mm²) | 10,6 mm |
| Maksimālais slīpgriezuma garums (nerūsējošais tērauds 600 N/mm²) | 9,0 mm |
| Maksimālais slīpgriezuma augstums (nerūsējošais tērauds 600 N/mm²) | 6,4 mm |
| Maksimālais slīpgriezuma garums (nerūsējošais tērauds 800 N/mm²) | 6,0 mm |
| Maksimālais slīpgriezuma augstums (nerūsējošais tērauds 800 N/mm²) | 4,2 mm |
| Mazākais rādiuss | 55 mm |
| Slīpuma leņķa regulēšana | 20°–55° |
Specifikācija
| Svars | 16,5 kg |
| Darba ātrums | 2 m/min. |
| Jauda | 2,6 kW |
| Elektrības spriegums | 230 V |
| Minimālais sagataves biezums | 4 mm |
| Maksimālais sagataves biezums | 160 mm |
| Standarta piederumi | Plastmasas koferis, regulēšanai un apkopei paredzēti instrumenti, melnā metāla griešanas piederums |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt






