Galda zāģis DeWALT DWE7492-QS 250mm
- Kompakts izmērs un mazs svars atvieglo transportēšanu.
- Ērti regulējama 2 pozīciju paralēlā atdura ar „Max 610 grip” bīdītāju.
- Efektīva putekļu nosūkšana uztur tīru darba vietu.
Apraksts
Ātra diska apturēšana.
Specifikācija
| Svars | 26,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 4800 apgr./min |
| Jauda | 2000 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 680 x 650 x 330 mm |
| Diska diametrs | 250 mm |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V / 50Hz |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 77 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 57 mm |
| Zāģēšanas leņķis | -3° - 48° |
| Standarta piederumi | Vadotnes sliede, bīdītājs sagataves stumšanai, paralēlā atdura, ø250 x 30 mm Z 24 zāģripa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 4 nedēļu laikā no pirkšanas dienas piereģistrējot https://cee.dewalt.global/, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, reģistrējiet rīku vietnē https://cee.dewalt.global/ 4 nedēļu laikā pēc iegādes.




