Krāsas smidzināšanas aparāts EUROMAIR Eurospray XL
- Jaudīgs, ergonomisks, bez gaisa.
- Paredzēts intensīvam darbam ar visu veidu krāsām.
- Liela diametra riteņi – viegli transportēt un tīrīt.
Apraksts
Paredzēts krāsu un sagatavotu plēvjveida apmetumu klāšanai lielos darba laukumos.
Izvelkams rokturis atvieglo šļūtenes satīšanu.
Ļoti praktisks būvlaukumā: ātri noņemams sūknis, pavirzāms statīvs, nešanas rokturi, pieejami kontrolieri utt.
Ātras fiksācijas sūknis.
Ilgāks virzuļa gājiens nodrošina mazākus apgriezienus un paildzina ierīces kalpošanas laiku.
Krāsas uz ūdens vai šķīdinātāja bāzes: lakas, koksnes beices, lakas, gruntis, dezinficēšanas līdzekļi, emaljas, kokapstrādes līdzekļi u. c
Specifikācija
| Svars | 56 kg |
| Jauda | 3,0 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 680 x 610 x 850 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Ražīgums | 6,5 l/min |
| Maks. darba spiediens | 220 bar |
| Šļūtenes garums | 15 m / 2 m |
| Standarta piederumi | 15 m Ø1/2" šļūtene, 2 m Ø3/8" šļūtene, pistole ar uzgaļa turētāju, standarta uzgalis, 100 ml eļļas pudelīte virzuļsūknim, ieliktnis, šarnīra atslēga, 17/19 uzgriežņu atslēga, 19/22 uzgriežņu atslēga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |



