Multi instruments 320W MAKITA TM3010CX2J
Universāls instruments dažādiem darbiem: zāģēšanai, griešanai, izzāģēšanai, slīpēšanai, cementa tīrīšanai, keramikas ķieģelu zāģēšanai, PVC cauruļu, metāla griešanai, leņķa zāģēšanai, lobīšanai, dažādu materiālu slīpēšanai un pulēšanai.
Apraksts
Universāls instruments dažādiem darbiem — tikai jāizvēlas atbilstošais piederums.
Specifikācija
| Svars | 1,4 kg |
| Apgriezienu skaits | 6000–20000 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 80 dB(A) |
| Jauda | 320 W |
| Svārsta kustība | 2 x 1,6 ° |
| Vada garums | 5,0 m |
| Tips | Multifunkcionālie instrumenti |
| Standarta piederumi | Makpak koferis |
| Iepakojums | Koferis MAKPAC |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



