Lieldienu pasaka

Kādu reizi, kad pavasara ziedi sāka plaukt un tuvojās Lieldienas, Tantiņa izdomāja sarīkot neparastas sacensības. Viņa gribēja izvēlēties pašu labāko, veiklāko un apķērīgāko Lieldienu zaķi, kurš visiem dāvinātu stiprākās Lieldienu olas. 

Pats jaunākais zaķis Gudrinieks ļoti gribēja uzvarēt, bet viņam grūti gāja ar tantiņas uzdoto uzdevumu atrisināšanu, tādēļ Gudrinieks izdomāja pēc palīdzības vērsties pie mums. 

Pirmajā dienā Tantiņa zaķiem uzdeva izveidot pašu stiprāko grozu Lieldienu olu nešanai, visi zaķi steidzās vākt zariņus un sākt pīt, bet Gudrinieks steidzās pie mums, uz Gitana veikalu, lai mēs aizlienētu kvalitatīvus MILWAUKEE instrumentus groziņa izgatavošanai. 

Sapratuši zaķa viltības nolēmām tik viegli viņam neatdot instrumentus un lūdzām atrisināt vieglus galvas mežģus. Tā kā Gudrinieks bija apdomīgs, izdomāja palīdzību prasīt Jums, mūsu mīļie klienti.

Visi galvas mežģi tiks publicēti Facebook platformā, un pašu pirmo varat atrast šeit: https://bit.ly/3VnD5C6

Laiks skrien un līdz Lieldienām atlicis pavisam nedaudz...

Tantiņa turpināja savas labākā Zaķa sacensības un visiem zaķiem uzdeva – saīsināt zāli pļavās un laukos, lai tajos būtu vieglāk paslēpt Lieldienu olas. Sākās juceklis: visi zaķi sāka asināt zobus un skriet košļāt zāli. Taču Gudrinieks atcerējās, ka redzēja sludinājumu par jaunāko SEGWAY robotu, un atkal atskrēja uz veikalu, paņēma robotus, cik vien varēja, un palaida tos darbā.

Vai izdosies saskaitīt, cik SEGWAY Navimow zāliena roboti palīdz Gudriniekam izpildīt tantiņas uzdoto uzdevumu?

Otro galvas mežģi varat atrast šeit: https://bit.ly/3vnCLJ6

Tantiņa saprata, ka vēl joprojām nevar izvēlēties labāko zaķi, jo visu sacensību laikā zaķi nepaspēja nokrāsot tik daudz olu, cik nepieciešams, tāpēc nolēma Lieldienās dot zaķiem uzdevumu nokrāsot pēc iespējas vairāk olu.

Zaķi sāka meklēt otiņas, maisīt krāsas un tad ieraudzīja, ka visas olas ir netīras un tās vispirms ir jānomazgā. Sāka visas olas nest uz ar rasu pārklāto zāli un tīrīt... Visiem veicās ātri darboties, taču Gudrinieks gribēja visu izdarīt vēl ātrāk un uzvarēt.

Nometa visas otas un atskrēja pie mums. Lūdza MAKITA miglas smidzinātāju, lai olas varētu nosmidzināt, lai nevajadzētu tās berzt zālē, un lai olas būtu tīras vēl ātrāk.
Kā vienmēr, negribējām Gudriniekam tik viegli ielikt rokās uzvaru, tāpēc nospriedām pārbaudīt Gudrinieka matemātikas zināšanas.
Palīdziet Gudriniekam uzzināt viņa garumu un saņemt smidzinātāju!

Trešo galvas mežģi varat atrast šeit: https://bit.ly/3IQTEPi

Lūk, pienāca arī ceturtais pārbaudījuma rīts. Tantiņa vēl nav izlēmusi par labākā Zaķa titula piešķiršanu... Izdomāja, ka jāpārbauda, kā zaķīši tiks galā ar jauno uzdevumu.

Izdomāja, ka jāsagatavo milzīgu ugunskuru Zaķa sacensību ceremonijai un lika saviem zaķiem nozāģēt pēc iespējas vairāk zariņu. Visi zaķīši steidza grauzt zariņus, lai būtu iespējams salikt lielāko ugunskuru, taču Gudrinieks ieraudzīja, ka ātri pieveikt izdodas tikai mazus zariņus un izdomāja, kad, ja izdotos nozāģēt 3 lielus zarus, nevajadzētu tā nopūlēties.

Aizskrēja Gudrinieks uz veikalu un prasīja jaudīgu ķēdes zāģi zaru zāģēšanai. Iedevām zaķim karti, lai viņš noliktavā pats atrastu zāģi. Vai palīdzēsiet Gudriniekam pieveikt labirintu līdz EGO Power+ ķēdes zāģim? Sniedziet atbildi: kurš ceļš no krāsainām olām ir pareizais?

Ceturto galvas mežģi varat atrast šeit: https://bit.ly/3TSjpF9

Jau pēdējā diena pirms Lieldienām... Tantiņa nolēma, ka skaista diena ir kārtošanas diena! Tantiņa saviem zaķīšiem lika sakārtot namiņu, kas visātrāk to izdarīs – saņems vēl vienu punktu!

Šoreiz Gudrinieks gribēja jaudīgus BOSCH instrumentus, jo vajadzēja ne tikai vienu darbu izdarīt, bet arī jumtu salabot, un zāli nopļaut, un pat dzīvžogu apgriezt...

Palīdziet Gudriniekam atrisināt vēl vienu galvas mežģi, lai varētu vieglāk namiņu spodrināt un laimēt!

Piekto galvas mežģi varat atrast šeit: https://bit.ly/3U1ARah

Pienācis laiks pirmspēdējai pārbaudei Zaķu sacensībās. Tantiņa ieraudzīja, ka galvenajā zālē nedarbojas gaismas, kaut kas sabojājies un skaļi paziņoja:
„Tas, kurš spēs sakārtot vadus un atkal iedegs gaismu, saņems daudz punktu.”

Visi zaķi kasīja galvas, kā gan tagad šeit tos vadus sagriezt, viņu zobi tikai zālei un zariņiem paredzēti, baidījās nolauzt... pagāja diena, pagāja divas, neviens neatrada risinājumu.

Padomāja, ja jau Gitana ir visādi zāģi un roboti, tad patiešām būs arī speciāli instrumenti elektriķiem.

Zaķis atskrēja lūgdams, lai mēs piedāvātu pašus kvalitatīvākos instrumentus kabeļu spiešanai un griešanai. Piedāvājam Gudriniekam laimēt KNIPEX instrumentus, ja spēs atrisināt matemātikas uzdevumu. Protams, palīdzību viņš prasa arī jums.

Tad kāds gan skaitlis slēpjas aiz kombinētajām KNIPEX knaiblēm elektriķiem?

Sesto galvas mežģi varat atrast šeit: https://bit.ly/3W1YtNN

Re, atnāca liktenīgā diena. Šodien pēdējais uzdevums un tantiņa paziņos laimētāju. Savāca visus zaķus pagalmā, kur auga visas puķes krāsu gatavošanai, kuras izmanto Lieldienu olu krāsošanai. Visu sacensību laikā zaķi par tām piemirsa rūpēties un, ja dārzu nesakops, nākamgad Lieldienu olas būs bezkrāsainas...

Tantiņa teica, ka tas ir pēdējais un pats svarīgākais pārbaudījums! Vajag gan zāli saīsināt, gan sažuvušās lapas nopūst, gan visus aizaugušos krūmus atzarot.

Nu ko, kā vienmēr zaķi ķērās pie darba un sāka kopt dārzu. Gudrinieks pat nenopūlējās iet uz dārzu, uzreiz skrēja un Gitana veikalu prasīt dārza kopšanas instrumentus.
Izlēmām, ka dāvināsim zaķim FLEX dārza instrumentus, lai laimētu paša labākā zaķa sacensībās. Savāca pilnu klēpi instrumentu un laimīgs aizsteidzās darboties.

Vai izdosies saskaitīt, cik dārza instrumentu zaķis pagrāba?

Septīto galvas mežģi varat atrast šeit: https://bit.ly/3TP2UbE

Lūk, ir pienākusi liktenīgā diena. Ieraudzījusi, kā visi dārzi spīd, grozi izturējuši ceļu, visas Lieldienu olas, kuras bija izdalītas pie cilvēku galdiem, kļuva par stiprākajām, tantiņa ļoti nopriecājās un sāka savu runu:

- Vai jums patika šīs sacensības?
Visi zaķi korī atbildēja, ka jā! Tad Tantiņa uzaicināja visus zaķīšus pavērties izdarītajos darbos, sāka skatīties visiem acīs un slavēt, kādi visi malači. Tad, kad skatiens palika pie Gudrinieka, tantiņa teica:


- Nu, Gudriniek, tu esi ne tikai malacis, bet arī viltīgākais no visiem. Vēroju es visu tavu darbu, visi darbi ar instrumentu palīdzību veikti nevainojami... Pēc punktu tabulas arī esi pirmajā vietā, bet negribas nodarīt pāri visiem atlikušajiem zaķiem, jo viņi nekrāpās...
Gudrinieka sejā parādījās nemiers, tā centās skraidīt uz priekšu un atpakaļ, tik pūļu, kamēr visus uzdevumus atrisināja, kurus uzdeva „Gitana” veikalā, un darbi perfekti paveikti, bez nekādiem iebildumiem... Nolēma neklusēt un pastāstīt tantiņai:


- Nu, redzat... Es esmu jaunākais, nav vēl tik spēku, tāpēc visi par mani stiprāki. Es, jaunākais, nezinu kā savus lēcienus paātrināt, tādēļ visi par mani ātrāki... Zināju, ka neuzvarēšu šajās sacensībās bez citu palīdzības. Es neslinkoju, bet gan attīstīju prātu „Gitana” veikalā.

Visi zaķi saausījās, pasmaidīja Gudriniekam un sāka skandēt viņa vārdu. Ieraudzījusi, ka visi zaķīši atbalsta jaunāko, tantiņa nolēma uzdāvināt zaķim uzvaru. Tādā veidā Gudrinieks kļuva par pašu labāko Lieldienu zaķi!

Citi ieraksti