Serviss

2008. gadā uzņēmums „Gitana tehniskais nodrošinājums” uzsāka savu darbību Latvijā, nodrošinot profesionālus risinājumus uzņēmumiem, kas darbojas industriālajā nozarē. Uzsākot profesionālu instrumentu tirdzniecību, lai sniegtu klientiem labākos risinājumus 2010. gadā tika atvērts serviss Liepājā, lai nodrošinātu instrumentu garantijas un pēc garantijas apkopes remontus, izvirzot mērķi: kvalitāte, ātrums, efektivitāte. Šo gadu laikā ir veiksmīgi izstrādāta tehnisko pakalpojumu sistēma, nepārtraukti attīstot tehniskās zināšanas dažādos ražotāju rīkotajos semināros un apmācību kursos, plaša rezerves daļu noliktava nodrošina nepārtrauktu darbu jūsu uzņēmumā vai mājsaimniecībā. Analizējot mūsu uzņēmuma 20 gadu darba pieredzi Lietuvā, esam izstrādājuši tehnisko atbalsta komandu, kas nodrošina tehniskos risinājumus un palīdzību izbraukumos pie klienta, kā arī mūsu servisā.
Uzņēmums ne tikai sniedz servisa pakalpojumus, bet arī sniedz profesionālas konsultācijas, kā nodrošināt instrumentam vai iekārtai ilgāku kalpošanas laiku, nodrošinot nepārtrauktu instrumentu darbību.
Šobrīd servisa darbība tiek nodrošināta ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvas pilsētās: Kauņā, Klaipēdā, Šauļos.
SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” ir vairāku instrumentu un iekārtu ražotāju oficiālais pārstāvis Latvijā. Esam vienīgie Kurzemē, kas nodrošina Makita instrumentu garantijas un pēc garantijas remontu.
Mūsu uzņēmuma centrālajā noliktavā ir vairāk nekā 40000 preču vienību, un ir izstrādāti loģistikas risinājumi, kas nodrošina nepārtrauktu darbību un ātru piegādi visā Latvijā.
Tehnisko risinājumu pieredze, liela datu bāze, kvalificēti darbinieki un profesionāla izaugsme ļauj nodot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, ko piedāvā ražotājs.