Elektriskais skrejritenis XIAOMI Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes AMG

Preces kods: 4090549_XIA

Ražotājs:

Noliktavā: Nav noliktavā

Piegāde: Bezmaksas!

 • Ar vienu uzlādi nobrauksiet līdz 45 km.
 • Pieveic līdz 20 % uzkalnes.
 • 3 ātruma režīmi: gājēju, standarta un sporta.
Ieteic. cena:  764,90 €
Cena:  764,90 €

  Lielas produktivitātes 600 W motors.

  Iegravēts Mercedes-AMG logotips.

  Integrēti sacīkšu automašīnu drošības mehānismi.

  Divkārša bremžu sistēma.

  Maksimālā slodze – 100 kg, rekomendējamais garums – 120–200 cm.

  Īpaši drošs 446 Wh akumulators nodrošina drošu un uzticamu darbību. Ar pilnībā uzlādētu skrejriteni nobrauksiet līdz 45 kilometriem.

  Trīs režīmi: S režīms ātrākai braukšanai. Cilvēku pilnā parkā var izmantot gājēju režīmu. Režīmi pārslēdzami, 2 reizes piespiežot pogu. Gājēju režīms – 0–5 km/h, standarta režīms – 0–20 km/h, sporta režīms – 0–25 km/h.

  Kinētiskās enerģijas reģenerēšanas sistēma reģenerē katras apturēšanas vai ripošanas enerģiju un to pārvērš par elektroenerģiju, kuru varēsiet izmantot un aizbraukt tālāk. Enerģijas reģenerēšanas efektivitāti varat regulēt Mi Home App mobilajā lietotnē.

  Daudzfunkcionāls ierīču panelis attēlo 8 datu kategorijas: ātrumu, ātruma režīmu, enerģiju, bloķēšanas stāvokli un citu informāciju.

  Viena poga pilda daudz funkciju. Ieslēgšanas poga ne tikai ieslēdz un izslēdz skrejriteni, bet arī pārslēdz režīmus.

  Jutīgs rokas akselerators ļauj vieglāk vadīt braukšanas ātrumu un vienmērīgāk palielināt ātrumu.

  Skrejriteņa stūre ir izgatavota no TPR materiāla, kas ir ļoti ērts un stipri uzlabo braukšanas sajūtu.

  Skrejriteņa salocīšana aizņems tikai 3 sekundes. Korpuss ir izgatavots no viegla, taču ļoti izturīga aviācijas līmeņa alumīnija sakausējuma, kas izturēs slodzi līdz 100 kg. Skrejritenis sver tikai 14,2 kg, tāpēc to ir viegli transportēt.

  Divkārša priekšējā un aizmugurējā bremzēšanas sistēma. Aizmugurējais skrejriteņa ritenis bremzēšanai izmanto lielu perforētu bremžu disku, bet priekšējam ritenim ir E-ABS bremzēšanas sistēma. Bremzēšanas laikā priekšējā un aizmugurējā bremzēšanas sistēma tiek aktivizēta viena pēc otras, tādā veidā saīsinot bremzēšanas ceļu.

  Jaunās paaudzes 8,5″ pneimatiskās riepas ir līdz 3 reizēm izturīgākas, ērta braukšana ne tikai pa līdzenu ceļu, bet arī pa granti vai zāli.

  Liels 2 W luktura spilgtums efektīvi palielina drošību, braucot naktī. Uzlabots gaismas leņķis neapžilbina citus cilvēkus. Ieslēdzot priekšējo lukturi, automātiski ieslēdzas arī gala lukturis. Nospiežot bremzi, gala lukturis sāk mirgot, tā nodrošinot lielāku drošību.

  Atstarotāji priekšpusē, sānos un galā nodrošina drošību, braucot vakarā vai naktī.

  Sešas viedās aizsardzības nodrošina akumulatora drošību un ilgu darbību. Ar Mi Home mobilo lietotni iespējams novērot skrejriteņa akumulatora stāvokli. Ja izcelsies problēma, mobilā lietotne jums par to automātiski paziņos.

  Mi Scooter Pro 2 varat sasaistīt ar Mi Home mobilo lietotni, izmantojot Bluetooth savienojumu. Ar to varēsiet bloķēt un atslēgt skrejriteni, novērot braukšanas datus un mainīt iestatījumus.

  Svars14,2 kg
  Uzlādes laiks8–9 st.
  Jauda600 W
  Izmēri (garums x platums x augstums)1130x430x1180/490 mm
  Aizsardzības klaseIP 54
  Ātrums0 - 25 km/h
  Standarta piederumi5 skrūves, barošanas avots, riepu piepūšanas adapteris, seškantes atslēga, lietotāja rokasgrāmata, rezerves riepa
  Garantija fiziskām personām, mēn.24
  Garantija juridiskām personām, mēn.12
  Atlasām...